کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

لاریجانی به شهرستان رستم سفر خواهد کرد

۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۹:۲۱ کد مطلب: 8786

#مسعود_گودرزی #نماینده شهرستان در جمع شوراها و دهیاران رستم گفت: گاز رسانی به روستاهای منطقه دشتک و پشتکوه نیز در دستور کار شرکت گاز استان فارس و شهرستان قرار گرفته است که تلاش می کنیم در مهرماه با حضورآقای دکتر لاریجانی رئیس محترم مجلس شورای اسلامی در شهرستان عملیات اجرایی آنرا شروع کنیم.

جلسه هم اندیشی دهیاران و شوراهای اسلامی با حضور فرماندار،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به منظوربررسی مسائل ومشکلات ونیازهای روستاهای شهرستان در محل سالن سمیه شهر مصری برگزار شد.
فرماندار شهرستان رستم بیان داشت: شوراها آغاز یک حرکت اجتماعی در روستاها و شهرها هستند که باید بدون دخالت دادن مسائل قومی و قبیله ای مشکلات مردم را پیگیری نمایند.
حسینی فرماندار شهرستان  با اشاره به حضور مردم شهرستان در تمامی صحنه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: وظیفه شوراها و دهیاران ومسئولین در قبال این حضور پرشور مردم، تلاش و پشتکاری مضاعف در جهت رفع مشکلات و گام برداشتن برای توسعه شهرستان است.
وی با بیان اینکه اعتبارات دولتی محدود است خاطرنشان کرد: دهیاران با شناسایی ظرفیت های موجود وتبدیل آنها به یک فرصت درجهت آبادانی وایجاد اشتغال در روستاها تلاش نمایند.
در ادامه جلسه،شوراها مسائل و مشکلات موجود روستاها را در زمینه های مختلف عمرانی،آموزشی،ورزشی،خدماتی و رفاهی،آب و کشاورزی مطرح کردند.
گودرزی نماینده مردم شهرستان های رستم وممسنی در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گفت: شوراها بازوان ارزشمند مسئولان در نظام جمهوری اسلامی هستند وهدف ما در مجلس شورای اسلامی پیگیری مطالبات و نیازهای شوراها به نمایندگی از مردم  است و دراین راه از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهیم کرد.
گودرزی ازشوراها و دهیاران خواست تا زمینه تبعیض ها را در روستاها  کم  و نقشی پدرانه را در روستا ایفا کنند و مشکلات روستاهای خود را به صورت مکتوب در اختیار نماینده قرار دهند تا نسبت به پیگیری آن ها اقدام شود.
وی ادامه داد: گاز رسانی به روستاهای منطقه دشتک و پشتکوه نیز در دستور کار شرکت گاز استان فارس و شهرستان قرار گرفته است که تلاش می کنیم در مهرماه با حضورآقای دکتر لاریجانی رئیس محترم مجلس شورای اسلامی در شهرستان عملیات اجرایی آنرا شروع کنیم.

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم