کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi
چرا مدیران اصلاح طلب استعفاء می دهند

داستان تابوت در ستاد آقای مسعود گودرزی هنوز فراموش نشده است

۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰:۰۶ کد مطلب: 8784

استعفاء اثبات می کند که اصلاح طلبان در ممسنی نتوانستند حزب را بر قدرت طایفه گرایی چیره کنند.

به گزارش خبرنگار نورآنلاین، از زمان سرکار آمدن دولت تدبیر و امید چرخش چیدمان مدیریتی شهرستان ممسنی به سمت اصلاح طلبان کشیده شد حتی در زمان نمایندگی نوذر شفیعی به عنوان یک نیروی اصول گرا نیز شاهد تکیه زدن رجل اصلاح طلب بر کرسی های مدیریتی بودیم.

باید این را پذیرفت که در دوران چرخش مدیریتی ، نیروهای توانمند جدیدی نیز معرفی شدند که به جرات می توان گفت از قوی ترین مدیران اصلاح طلب ممسنی، همین آقایان پیکری و اسدی به عنوان مسئولین فرمانداری و آموزش و پرورش هستند. همین هایی که در اواخر تابستان جاری دست به استعفاء زدند.

حتی خود اصلاح طلبان نیز قبول دارند که اسدی و پیکری از نیروهای توانمند بودند و ابقاء آنها به صلاحشان بود. اسدی که عملا استاد سیاست است و توانست اقدامات خاص خود را انجام دهد. پیکری هم که برچسب سبز بودن را به تفکر ممسنی ها زد. اقدامات اینچنینی در سال های اخیر در راستای حفظ قدرت این گروه سیاسی بود.

ولی مجبور شدن این دو مدیر اصلاح طلب برای استعفاء،  نشان می دهد که انگار این تلاش ها  به نتیجه ی دلخواه نرسیده است و رگ های اختلاف بین اصلاح طلبان شهرستان و اصلاح طلبان واطرافیان نماینده شهرستان دیده می شود.

از طرفی این استعفاء اثبات می کند که اصلاح طلبان با وجود سالها فعالیت در ممسنی نتوانستند حزب را بر قدرت طایفه گرایی چیره کنند. این در حالی است که در زمان انتخابات مجلس و در ستاد تبلیغاتی مسعود گودرزی تابوت طایفه گرایی را تشییع کردند اما شعار آن روزها هنوز عملی نشده است.

 

باید پرسید گروه اصلاح طلب که توان حفظ برترین مدیران خود را ندارند چگونه می توانند مدعی رفع مشکلات شهرستان باشند و چگونه ادعا می کنند که لازمه ی پیشرفت جامعه همخوانی تفکرات سیاسی در تمامی بخش های جامعه است. انگار باید به تفکرات جدید تر نیز اندیشید.

تفکر انقلابی گری به عنوان تفکر یکی شدن برای هدف والا،  شاید بتواند راهگشایی این جریانات طایفه ای باشد تفکری که چندسالی است بر اساس بیانات رهبر انقلاب شکل گرفته است هرچند هنوز به آن بالندگی و قدرت لازم دست نیافته و شاید با پشتوانه های مردمی بتواند حرف های متفاوت و در راستای همان دغدغه های مردمی بزند.

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم