کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

همایش استانی شعر غدیر در شهرستان ممسنی برگزار خوهد شد

۱۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۴:۱۱ کد مطلب: 8736

اختتامیه این همایش 15/6/96 راس ساعت 17 در تالار وحدت اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ممسنی با حضور مسولین استانی و شهرستان ، هنرمندان و عموم مردم با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری برگزار خواهد شد .

همایش غدیرسید ابراهیم حسینی رئیس این اداره  به خبرنگار نورآنلاین گفت: همایش استانی شعر غدیر درچهار شنبه  پانزدهم شهریور با حضور مسولین و شاعران استانی و شهرستانی همچنین عموم مردم در تالار وحدت اداره فرهنگ وارشاد اسلامی  شهرستان ممسنی در ساعت 17  برگزار خواهد شد . وی افزود این برنامه از برنامه دهه امامت و ولایت شهرستان ممسنی می باشد  که توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ممسنی و انجمن اهل قلم و بنیاد غدیر شهرستان با همکاری تعدادی از ادارات شهرستان ممسنی در تاریخ یاد شده برگزار میگردد.

وی افزود همایش استانی شعر غدیر در ماه مبارک رمضان در جلسه ای با حضور امام جمعه و رئیس بنیاد غدیر شهرستان حجت الاسلام محمد یعقوبی  و حجت الاسلام احمدی دبیر بنیاد غدیر استان همچنین دستگاهای فرهنگی کلید خورد .

سپس با جلسات متعددی با انجمن اهل قلم و کارگروه شعر شهرستان طرح همایش آماده و خدمت مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان فارس جناب آقای دکتر مریدی  گردید و ایشان در اولین بررسی  از طرح استقبال و حمایت کردند – سپس فراخوان همایش از طریق اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی به شهرستانهای استان ارسال و در ادامه  ،اطلاع رسانی به هنرمندان از طریق ارتباط  تلفنی ، سایت ها خبری  ، فضای مجازی و نشریات محلی و استانی صورت گرفت.

جهت هماهنگی و حمایت از برنامه به دستور امام جمعه شهرستان جلسه شورای فرهنگ عمومی برگزار و تعدادی از ادارت قول مساعدت و همکاری را دادند . آثار هنرمندان استان فارس  به دبیرخانه همایش  واقع در اداره فرهنگ وارشاد ممسنی ارسال گردید .

نهایتا زمان داوری آثار فرارسید و آثار رسیده به دبیرخانه همایش توسط هیات داوران بررسی  و  10 نفر به عنوان برگزیده  معرفی گردید  ، که انشا الله در روز اختتامیه 15/6/96 راس ساعت 17 در تالار وحدت اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ممسنی با حضور مسولین  استانی و شهرستان ، هنرمندان و عموم مردم با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری برگزار خواهد شد . ایشان از  مسولین ،هنرمندان ، پیشکسوتان و عموم مردم  محترم جهت شرکت در این رویداد فرهنگی و هنری دعوت به عمل آورده است .

 

پایان گزارش /224224

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم