کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi
امین رضایی؛ کارشناس ارشد مدیریت استراتژیک

دوئل سیاسی امینی و گودرزی در شهرستانهای ممسنی و رستم

۱۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۹:۳۶:۴۴ کد مطلب: 8731

در ظاهر جو شهرستانهای ممسنی و رستم آرام به نظر می رسد اما در زیر لایه این آرامش ظاهری دوئلی سیاسی برپاست که جو شهرستان ملتهب کرده است.

این بار دوئل سیاسی میان جبهه اصولگرایی و اصلاح طلبی نیست بلکه جنگ قدرت و گروکشی میان نماینده حزب اصلاح طلبان یعنی دکتر امینی و نماینده حزب امید و اعتدال دکتر گودرزی است.

دکتر امینی که بعد از کسب عنوان نائب رئیسی شورای شهرتهران انتخاب شده است و به عرصه قدرت برگشته است عملا با نصب چندین بنر تبریک معنادار در شهر ممسنی قدرتش را به رخ جناح رقیب کشانده است و در صدد است تا جو سیاسی شهرستان را به دست بگیرد.  به عنوان مثال او از فرماندار فعلی و برخی از مدیران ممسنی حمایت شدید می کند و اصرار بر ابقای آنان در مسند مدیریتی دارد. اما دکتر گودرزی از هیچ کوششی دریغ نمی کند تا برخی مدیران غیر هم خط از جمله فرماندار را از صندلی فرمانداری بر دارد.

به اعتقاد برخی از صاحب نظران و منابع مردمی شهرستان یکی از دلایل حمایت دکتر گودرزی و تلاش برای جلب رآی اعتماد نمایندگان مجلس از وزیر کشور در صحن علنی مجلس،  تلاش  برای تغییر فرماندار ممسنی بوده است.

در این میدان زور آزمایی دکتر گودرزی و دکتر امینی برای نقش آفرینی در قدرت سیاسی شهرستان به نظر می رسد تنها این مردم هستند که متضرر می شوند.

حال باید در آینده ببینم قدرت کدام شخص از این دو نفر بر دیگری برتری می یابد و تغییرات مدیرتی مورد نظر خود را در شهرستان اجرایی می کنند.

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم