کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

وعده های عجیب ایلوش شریفی !!!

۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۰:۰۵ کد مطلب: 8728

حاضرم تمام زندگیم را برای ورزش و ورزشکاران شهرم که باعث افتخارمان میشوند هزینه کنم ..!

به گزارش خبرنگار نورآنلاین، شریفی عضو جدید شورای شهر نورآباد ممسنی که به تازگی کار خود را شروع کرده دست به اقدامات عجیبی زد.  او در چند روز بارها وعده پرداخت پول از جیب شخصی خود را می دهد !!!

در اولین روز کاری شورای پنجم، به رئیس بیناد شهید و امور ایثارگران شهرستان قول داد که برای ترمیم گلزار شهدای شهر نورآباد حتی اگر شده از جیب شخصی خود هم خرج خواهد کرد تا این مکان معنوی را سرو سامان بدهد.

 حال امروز سایت دیار ممسنی که در انعکاس اخبار شهرداری پیشرو است عنوان کرد: ایلوش شریفی عضو شورای شهر نورآباد حامی ورزش شهرستان است. وی ظهر امروز در حاشیه  مسابقه فوتبال بانوان استان فارس که در شهر نورآباد برگزار می شد در استادیوم حضور یافت و پس از پایان مسابقه متقبل شد از حساب شخصی به بازیکنان و مربیان تیم ممسنی هدایای نقدی اهدا کند.
شریفی همچنین در سخنانی کوتاه ضمن ابراز علاقه به ورزش گفت : حاضرم تمام زندگیم را برای ورزش و ورزشکاران شهرم که باعث افتخارمان میشوند هزینه کنم ..
گفتنی است با حمایت ایلوش شریفی امتیاز یک تیم #فوتبال در لیگ دسته سوم جوانان برای شهرستان ممسنی خریداری شده است و در فصل آتی در این مسابقات شرکت خواهد کرد.

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم