کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

شمیم دلنشین عرفه در نورآباد

۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۹:۵۴ کد مطلب: 8726

همزمان با نهمین روز از ماه ذی الحجه و در خنکای عرفه عشق و معرفت؛ شکوفه های نورانی و ربانیˈ الهی العفوˈ از حصار سینه سوخته و از حنجره عطشان زاهدان و عابدان تا عرش الهی روئیدن گرفت.

به گزارش نورآنلاین، دعای روحبخش و معنوی عرفه با حضور خیل عاشقان آل الله در  شهر نورآباد و در جوار گلزار شهدا، با نوای مداح کشوری عادل رضایی زمزمه شد تا جای جای این شهر سرشار از شمیم عطر معرفت و مهربانی شود.


در روز عرفه؛ هنگامه بازگشت و رجعت به سوی خدا، موسم استغفار و توسل و روز از خویش بریدن و رهایی از ظلمت هوای نفس است. خیل عاشقان همنوا با مولا و ولی نعمتشان سجاده های خود را بر روی زمین گسترانیدند و در بارش متواتر اشک؛ عشق را با جان و دل سردادند.


زن و مرد و کودک و جوان، عاشقانه به میعادگاه آمده، سجاده های خود را در بهترین نقطه ممسنی رو به قبله گسترانیده، صمیمانه و بی ریا خالصانه و با معرفت؛ در برابر شوکت و عظمت خالق زیبایی ها؛ کرنش کرده و  پر سوز و گداز نوای دل انگیز الهیˈ العفوˈ سر دادند.


در هنگاکه دعا، مناجات و توسل؛ بی اعتنا به تمام دل مشغولی های روزمره و تعلقات دنیای مادی؛ آمدند تا در نوای روحانی و روحبخش دعا،  بهشت ارزانی شود.


در هنگامه ای که باران ˈنور و رحمتˈ نرم و آهسته بر فرق زمین می بارید، چشمانشان را با آب توبه شستند، کلام وحی را بر زبان جاری کرده و در شمیم جان نواز نیایش و توسل نفس ها را تازه کردند.

ما نیز همچون مردم ولایت مدار ممسنی با قلبی سرشار از عشق و اشتیاق آمدیم تا دگر بار ˈبسم اللهˈ را بر گلوی خویش روایت کنیم و شیطان درون را در بند کشیده و چشم بپوشیم از هرچه غیر دوست.


آمدیم تا در روز یادآوری عجز خویش و دستگیری و عظمت خداوند، محکم و امیدوار از نردبان تقرب الهی تا بی نهایت عروج کنیم و در رایحه خوش و خنک عرفه؛ روز شرافت و کرامت انسانیت را جشن بگیریم.


اسماعیل وار در برابر خلیل الله به قربانگاه آمدیم، آمدیم تا همنوا با مولایمان عرفه عشق سر دهیم و در طلوعی دیگر تمام زشتی و ناپاکی ها را ذره ذره قربانی کنیم.

 

دعای عرفه در شهر نورآباددعای عرفه در شهر نورآباددعای عرفه در شهر نورآباددعای عرفه در شهر نورآباددعای عرفه در شهر نورآباددعای عرفه در شهر نورآباددعای عرفه در شهر نورآباددعای عرفه در شهر نورآباددعای عرفه در شهر نورآباددعای عرفه در شهر نورآباددعای عرفه در شهر نورآباددعای عرفه در شهر نورآباددعای عرفه در شهر نورآباددعای عرفه در شهر نورآباددعای عرفه در شهر نورآباددعای عرفه در شهر نورآباددعای عرفه در شهر نورآباددعای عرفه در شهر نورآباددعای عرفه در شهر نورآباددعای عرفه در شهر نورآباددعای عرفه در شهر نورآباددعای عرفه در شهر نورآباددعای عرفه در شهر نورآباددعای عرفه در شهر نورآباددعای عرفه در شهر نورآباد

پایان گزارش /224224

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم