کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

ساخت مسجد در روستای روبنی به همت جهادگران بسیجی

۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۶:۱۸ کد مطلب: 8588

اردوی جهادی بسیجیان پایگاه مقاومت شهید نواب صفوی در روستای روبنی دشمن زیاری اجرا شده است.

به گزارش نورآنلاین، فرشید گودرزی مسئول جهاد سازندگی سپاه ممسنی در این خصوص گفت: به همت بسیجیان حوزه مقاومت امام سجاد علیه السلام ساخت مسجد امام رضا علیه السلام این روستا مجددا آغاز شد این مسجد در سال های گذشته توسط جهادگران استان فارس آغاز و در واقع پایه گذاری شد که امیدواریم در سال پیش رو با ورود خیرین و مسئولین شاهد پیشرفت فیزیکی آن باشیم.

اکنون بسیجیان گروه جهادی شهید دلاور زارع در این اردوی 7 روزه پی ساختمان را تکمیل کردند و امیدواریم هر چه سریعتر مراحل بعدی این پروژه نیز اجرا شود.

می‌توان در یک کلمه گفت که مهم‌ترین هدف برگزاری اردوهای جهادی، سازندگی است. اما این عبارت توضیح دارد؛ همان‌گونه که خود جهاد توضیح دارد. آغاز این سازندگی، ساختن خود می‌باشد. به عبارتی اولین هدف اردوی جهادی خود سازی است؛ همان‌طور که برترین جهاد‌ها جهاد اکبر در معرکه نفس است. این گذر از خود و اجابت حق بزرگ‌ترین و مقدس‌ترین غنیمتی است که از این سفر برای آدمی می‌ماند.

در طی این سفر، تذکر و همیاری به یکدیگر در پیمودن پلکان رشد و کمک به سایرین برای ساختن فضای فرهنگی و مذهبی محیط نیز حاصل می‌آید. در کنار این مزایا، رسالتی بر دوش جهادگران است و آن توسعه فرهنگ محرومیت زدایی در بین جوانان و ایجاد روحیه سازندگی و امید در مردم منطقه است. یکی دیگر از اهداف جهادی نیز سازندگی عمرانی، فرهنگی، علمی و بهداشتی در منطقه است.

اردوی جهادی روبنی دشمن زیاری ممسنیاردوی جهادی روبنی دشمن زیاری ممسنیاردوی جهادی روبنی دشمن زیاری ممسنیاردوی جهادی روبنی دشمن زیاری ممسنیاردوی جهادی روبنی دشمن زیاری ممسنیاردوی جهادی روبنی دشمن زیاری ممسنیاردوی جهادی روبنی دشمن زیاری ممسنیاردوی جهادی روبنی دشمن زیاری ممسنیاردوی جهادی روبنی دشمن زیاری ممسنیاردوی جهادی روبنی دشمن زیاری ممسنی

پایان گزارش /224224

 

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم