کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

بخشدار سابق دشمن زیاری، فرماندار رستم شد

۱۳ تير ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۶:۰۰ کد مطلب: 8450

مراسم تودیع و معارفه فرمانداران قدیم و جدید شهرستان رستم صبح امروز با حضور هاشمی مدیرکل سیاسی و انتخابات استان فارس در مصیری برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه فرمانداران سابق و جدید شهرستان رستم ساعت ۹:۳۰ صبح امروز در سالن کنفرانس فرمانداری شهرستان رستم و با حضور آقای هاشمی مدیرکل سیاسی و انتخابات استان فارس برگزار شد.

طاهر ایزدی فرماندار سابق شهرستان رستم در این جلسه ضمن خوش آمدگویی به حاضرین به ارائه گزارشی از عملکرد چندماهه ی خود بعنوان فرماندار پرداخت و گفت مسئولیت سنگینی بر عهده من بود و نیاز به کار زیاد داشت تلاشها و همکاری های خوبی در طول این مدت داشتیم ,ایزدی علت رفتنش از فرمانداری را کسالت و زخم کهنه ای دانست که از جنگ تحمیلی به یادگار دارد و از اینکه نمیتوانست بیشتر از این خدمتگذار مردم باشد عذرخواهی کرد.

وی همچنین گفت: راه سازی نیاز اساسی مردم شهرستان است بویژه چهار خطه کردن نوراباد به پل پرین مهمترین آن است و خوشبختانه کلنگ زنی انجام شده و امیدواریم این پروژه با سرعت مناسبی ادامه یابد. 


 در دو سال گذشته در بخش گاز رسانی انقلاب بزرگی در سطح استان و به دنبال آن در سطح شهرستان انجام شد که جای تقدیر از مدیریت گاز استان دارد. عمده روستاها از این نعمت بهرمند شده اند.

وی با اشاره به خدمات دولت در حوزه بیمارستان گفت: احداث بیمارستان در شهرستان اغاز شده است. و یکی از خدمات بزرگ به مردم رستم است.

هاشمی مدیرکل سیاسی و انتخابات استان فارس نیز ضمن تایید صحبتهای طاهر ایزدی گفت :خود آقای ایزدی در زمان انتخابات ریاست جمهوری در استانداری حضور یافتند و موضوع را در میان گذاشتند  و با موافقت استاندار قرار شد بعد از انتخابات ایشان از فرمانداری رستم تودیع شود و بعد از فرمانداری رستم وی بعنوان معاون مدیرکل سیاسی استانداری فارس منصوب خواهد شد.

وی همچنین گفت: 

با وجود اهدا این همه شهدا در طول تاریخ انقلاب اسلامی ایران پذیرش مسئولیت کار سختی است و باید تلاش شبانه روزی داشته باشیم. 

الگوی ما شهدایی چون شهید بهشتی هستند و می دانیم که این مسئولیت ها به عنوان یک امانت است و باید از آن در راستای خدمت به مردم استفاده کرد. 

 رستم یک منطقه بسیار محرومی است و نیازمند کارها و فعالیت های زیادی است. 

وی با توصیه به حفظ و تقویت وحدت، همکاری و همدلی در سیستم های اداری گفت: خواستاریم در ادارات بدون هیچگونه وقفه ای، اقدام به خدمات رسانی به مردم کنید. 


وی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری گفت: دولت متعلق به تمام مردم است و نباید نگاه اینگونه باشد که فلان نقطه کمترین رای را به دولت داده است پس خدمات کمتری ارایه شود نه اصلا اینگونه نیست بلکه تمام ارا مردم قابل احترام است و باید دولت نگاه همگامی داشته باشد و از طرفی همه مردم نیز باید با دولت همکاری کنند.

  این شهرستان نوپا و دارای روستاهای پراکنده نیازمند خدمات رسانی عمرانی، بهداشتی، آموزشی، اشتغال زایی و.... است.

وی با اشاره به مشکلات فروش محصولات کشاورزی در شهرستان خواستار آموزش دهی به کشاورزان و جدا شدن جهاد کشاورزی و سازمان تعاونی روستایی از کارهای سطحی و غیر ضروری شد.

 

در ادامه سید ابوطالب حسینی بخشدار سابق دشمن زیاری و فرماندار جدید شهرستان رستم نیز گفت :بنده خود اهل بردنگان هستم و بواسطه روابط خویشاوندی که دارم خود را فرزند شهرستان رستم میدانم.من با شهرستان رستم ,روستاها و مشکلات این منطقه آشنا هستم.
فرماندار جوان رستم مهمترین اولویت های کاری خود را ساماندهی وضعیت کارخانه قند ,تسریع در احداث بزرگراه پل فهلیان به پل بریم,مشکلات آب و خشکسالی,بحث زباله ها و…عنوان کرد.

 

پایان گزارش /224224

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم