کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

بازدید نماینده ممسنی از یک کارگاه تولیدی در فهلیان

۱۱ تير ۱۳۹۶ - ۵:۵۹:۵۳ کد مطلب: 8435

حمایت نماینده ممسنی از یک طرح اقتصاد مقاومتی در روستای فهلیان.

به گزارش خبرنگار نورآنلاین، چند سالی است که جوانان کار آفرین روستای فهلیان در اقدامی جالب یک کارگاه تولیدی به راه انداخته اند و المان های زیبایی برای شهرداری ها درست می کنند که شاید نمونه های برجسته ی این کارها را هر روز در گوشه و کنار شهر نورآباد می بینیم. توپ های چهاره استادیوم شهید لشکری تا لاله های گلزار شهدا، و المان های مختلف بلوارها از جمله آنهاست.

 

حال دکتر مسعود گودرزی نماینده مردم ممسنی از این ابتکار جوانان فهلیان بازدید کرد و قول داد تا در بازاریابی و اهداء تسهیلات بانکی مناسب جهت راه اندازی دومین خط تولید از آنها حمایت کند.

محمد جواد خلوتی رئیس این کارگاه با اشاره به اشتغال زایی برای 6 نفر عنوان کرد: این یک طرح کارآفرینی در راستای همان شعار اقتصاد مقاومتی است که با نوآوری و با کمترین امکانات و تجهیزات در حال فعالیت است و نیازمند حمایت مسئولین شهرستانی است.

 ما در این کارگاه کوچک ، توانایی اجرای بسیاری از طرح ها از جمله دکوراسیون، باغچه، باغ، آتلیه، میز، مبل، سنگ های مصنوعی، انواع دکور و ... را داریم.

 

پایان گزارش /224224

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم