کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

حضور پررنگ مردم ممسنی در راهپیمایی روز قدس

۲ تير ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۸:۴۷ کد مطلب: 8406

راهپیمایی روز قدس در شهر نورآباد ممسنی از ساعت 9:30 آغاز شد.

به گزارش خبرنگار نورآنلاین، مردم پس از تجمع در میدان امام خمینی (ره) از مسیر اصلی بازار شهر نورآباد تا مسجد جامع امام سجاد (علیه السلام) راهپیمایی کردند و نهایتا با تجمع در مسجد با قرائت بیانیه ای جنایت های رژیم صهیونیستی و آمریکا را محکوم کردند.

گفتنی است نورآبادی ها با مشت های گره کرده در راهپیمایی روز جهانی قدس و سر دادن شعارهای مرگ بر صهیونیست و مرگ بر اسراییل و آمریکا به ندای امام(ره) و رهبر فرزانه انقلاب لبیک گفتند.

در این راهپیمایی مردم  روزه دار با گرمای بالای هوا مواجه شده بودند و تصاویری از امام راحل به عنوان بنیانگذار روز جهانی قدس و مقام معظم رهبری در دست داشتند. همچنین جوانان با به آتش کشیدن پرچم های اسرائیل و آمریکا، انزجار خود را از صهیونیست‌های نژادپرست و استکبار جهانی اعلام کردند.

راهپیمایی روز قدس در ممسنیراهپیمایی روز قدس در ممسنیراهپیمایی روز قدس در ممسنیراهپیمایی روز قدس در ممسنیراهپیمایی روز قدس در ممسنیراهپیمایی روز قدس در ممسنیراهپیمایی روز قدس در ممسنیراهپیمایی روز قدس در ممسنیراهپیمایی روز قدس در ممسنیراهپیمایی روز قدس در ممسنیراهپیمایی روز قدس در ممسنیراهپیمایی روز قدس در ممسنیراهپیمایی روز قدس در ممسنیراهپیمایی روز قدس در ممسنیراهپیمایی روز قدس در ممسنیراهپیمایی روز قدس در ممسنیراهپیمایی روز قدس در ممسنیراهپیمایی روز قدس در ممسنیراهپیمایی روز قدس در ممسنیراهپیمایی روز قدس در ممسنی

پایان گزارش /224224

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم