کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

۵۸۱ دانش آموز شهرستان رستم آماده شرکت در کنکور سراسری ۹۶

۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۰:۲۱ کد مطلب: 8400

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان رستم با موضوع برگزاری کنکور سال ۹۶ در شهرستان با حضور آقای ایزدی فرماندار،در محل آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش نورآنلاین، جلسه شورای آموزش و پرورش با موضوع برگزاری کنکور سال ۹۶ در شهرستان با حضور آقای ایزدی فرماندار،امام جمعه ، مدیر آموزش و پرورش شهرستان و اعضای این شورا در محل آموزش و پرورش برگزار شد.

طاهر ایزدی فرماندار شهرستان رستم در این جلسه گفت: سرنوشت و سیر صعودی کشورهای پیشرفته متوجه نقش مهم آموزش و پرورش در ارتقا و به فعلیت رسیدن استعداد  بخش های مختلف کشور است.


ایزدی  تصریح کرد : کنکور شاید بهترین اتفاق زندگی دانش آموز در طول دوران تحصیل باشد که تمام این چند سال به امید این روز و موفقیت در این روز برنامه ریزی کرده اند لذا همه دست اندرکاران و دستگاههای عضو ستاد باید تمامی مسائل و حواشی برگزاری کنکور مثل محل برگزاری ، سیستم سرمایشی ،نظم و انظباط ، امنیت  ، کنترل آمد و رفت ها ، ترافیک و… مد نظر قرار داده تا به بهترین شکل برگزار گردد.


رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان رستم ابراز داشت: در کنکور سراسری سال جاری در شهرستان رستم  تعداد ۵۸۱ دوطلب شرکت دارند که از این مجموع تعداد ۳۷۶  نفر  دختران و ۲۰۵  نفر پسران شرکت دارند  که این آزمون در ۲ روز در تاریخ ۱۵ و ۱۶ تیرماه  با آمادگی کامل همه شرایط برگزار خواهد شد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان رستم

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم