کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

واکنش نماینده ممسنی به تحریم سپاه پاسداران از سوی سنای آمریکا

۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۲:۲۷ کد مطلب: 8395

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از طرح این کمیسیون برای اقدام متقابل در برابر طرح سنای آمریکا برای تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران خبر داد.

به گزارش نورآنلاین، مسعود گودرزی امروز اظهار کرد: با توجه به اینکه سنای آمریکا در حرکتی خصمانه طرح تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را دنبال می‌کند، ما نیز در اقدامی متقابل در کمیسیون امنیت ملی مجلس در حال آماده‌سازی طرحی هستیم تا به‌صورت قانونی در برابر این اقدامات مجلس سنای آمریکا موضع بگیریم.

وی با اشاره به ضعف قانونی موجود برای مسترد کردن حقوق حقه جمهوری اسلامی ایران در جامعه بین‌المللی خاطرنشان کرد: متأسفانه ما به دلیل ضعف قانونی در بیشتر مواقع نتوانستیم که حقوق خود را در جامعه بین‌الملل مسترد کنیم و کشورها به‌راحتی علیه ما اقامه دعوی کرده و از حساب کشور ما به نفع خود برداشت می‌کنند.

نماینده مردم شهرستان‌های ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی افزود: به همین دلیل در مجلس سعی کردیم که با آوردن طرح‌هایی از حق ایران در بیرون از مرزها به‌صورت قانونی دفاع کنیم و به‌نوعی جبران خسارت‌هایی را داشته باشیم که در طول این سال‌ها مستکبران عالم به ما تحمیل کردند.

وی افزود: ما باید طرح‌هایی را در مجلس به شکل قانونی در بیاوریم تا با اقداماتی که با روح و جسم برجام منافات دارد، برخورد قانونی کرده و بتوانیم این اقدامات خصمانه را محکوم کنیم.

منبع: فارس

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم