کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi
گزارش تصویری:

نخستین جشنواره طبخ ماهی قزل آلا در ممسنی برگزار شد

۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۸:۵۵:۰۳ کد مطلب: 8319

به همت جهاد کشاورزی و کتابخانه روستای فهلیان جنشواره طبخ ماهی قزل آلا و همچنین مسابقه نقاشی کودکان با موضوع آبزیان در شهر نورآباد ممسنی برگزار و به نفرات برتر جوایزی اهداء شد.

به گزارش خبرنگار نورآنلاین، محمد علی امیری رئیس جهاد کشاورزی شهرستان ممسنی اظهار داشت: در سطح شهرستان 9 مرکز پرورش ماهی با ظرفیت تولید 700 تن در سال را داریم. همچنین از سال های 93 احداث دو مجتمع جدید پرورش ماهی آغاز شده که با تکمیل آن میزان تولید را به رقم 1100 تن خواهد رسید.

 

البته با توجه به وضعیت جغرافیایی و وجود آب های سطحی گرم و سرد پتانسیل مناسبی در زمینه پرورش ماهی وجود دارد که سرمایه گذاران می توانند به این عرصه ورود کنند.

 

گفتنی است در این همایش یاد و خاطره رزمندگان دوران جنگ تحمیلی و سوم خرداد روز آزاد سازی خرمشهر گرامی داشته شد

مسابقات طبخ ماهی در ممسنی

مسابقات طبخ ماهی در ممسنیمسابقات طبخ ماهی در ممسنیمسابقات طبخ ماهی در ممسنیمسابقات طبخ ماهی در ممسنیمسابقات طبخ ماهی در ممسنیمسابقات طبخ ماهی در ممسنیمسابقات طبخ ماهی در ممسنیمسابقات طبخ ماهی در ممسنیمسابقات طبخ ماهی در ممسنیمسابقات طبخ ماهی در ممسنیمسابقات طبخ ماهی در ممسنیمسابقات طبخ ماهی در ممسنیمسابقات طبخ ماهی در ممسنیمسابقات طبخ ماهی در ممسنیمسابقات طبخ ماهی در ممسنیمسابقات طبخ ماهی در ممسنیمسابقات طبخ ماهی در ممسنیمسابقات طبخ ماهی در ممسنیمسابقات طبخ ماهی در ممسنیمسابقات طبخ ماهی در ممسنیمسابقات طبخ ماهی در ممسنیمسابقات طبخ ماهی در ممسنیمسابقات طبخ ماهی در ممسنیمسابقات طبخ ماهی در ممسنیمسابقات طبخ ماهی در ممسنیمسابقات طبخ ماهی در ممسنیمسابقات طبخ ماهی در ممسنی

پایان گزارش /224224

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم