کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi
عضو کمیسیون امنیت ملی:

تمام تجهیزات صهیونیست درمقابل قدرت ایمان زمین گیر شده است

۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۳:۴۵ کد مطلب: 7168

اگر امروزه رژیم صهیونیستی کلافه می شود به دلیل کمبود امکانت آنها نیست بلکه تجهیزات آنها در مقابل قوه ایمان زمین گیر شده است

به گزارش خبرنگار نورآنلاین مسعود گودرزی نماینده مردم ممسنی و رستم در یادواره شهدای روستای اکبری بیان داشت:  فرهنگ شهادت در جامعه ارزشمند است این ارزش را بارها لمس کرده ایم.

در عرصه داخلی برهمگان ثابت است که فرهنگ ایثار باعث شد تا کشور به یک جزیره ثبات در منطقه تبدیل شود. فرهنگ ایثار و شهادت همه را در مقابل تهدید خارجی یک دل و همزبان کرد. 

وی افزود: به تبعیت از فرمایش قرآن ما با همین فرهنگ شهادت از تعدد دشمن نهراسیدیم و حتی از تجهیزات نظامی آنها نیز نترسیدیم بلکه با تبعیت از  همان فرهنگ پیروز شدیم.

امروز اگر پنجمین قدرت موشکی جهان را داریم در دوران جنگ کمترین امکانات را داشتیم. بنابراین راز موفقیت همین قدرت فرهنگ شهادت طلبی بود.


نماینده مجلس ایمان قوی را راز موفقیت رزمندگان دانست و گفت: زمانی که تحریم بودیم به ما دارو نمی دانند چه برسد به تجهیزات نظامی،  بنابراین به همان فرهنگ عاشورایی گرویدیم و به بالاترین پیشرفت های نظامی رسیدیم.

وی مهمترین فرهنگ مد نظر رهبری را جهادی کار کردن دانست و گفت: در همه ی عرصه ها باید اینگونه کار کرد فرهنگ جهادی را در اقدام و عمل نشان داد. حتما باید اینگونه باشد، چرا که عامل متحد شدن جامعه است و مانند ذره بین باعث جذب تمام نیروها در یک نقطه می شود و انجام سریع و بهتر امور میگردد.

 

وی بااشاره به دشمنی استکبار اظهار داشت: آنها بعد از جنگ تحریم را ایجاد کردند اما بازهم به جایی نرسیدند و خودشان بارها به این موضوع اعتراف کردند که نتوانستند به نتایج دلخواه برسند. رمز گشایی کردند و دلیل عدم موفقیتشان را وجود 
شهادت و ولایت در فرهنگ جامعه اسلامی ایران دیدند.

وی افزود: همین دو موضوع در عرصه بین المللی نیز الگو قرار گرفت. لذا دشمن مجبور شده است تغییر استراتژی بدهد و بیشتر نقشه های خود را برای ضعیف کردن  فرهنگ شهادت ولایت و ایثار صرف کند.

وی معتقد بود بسیاری از جنبش های اسلامی  از فرهنگ شهادت و بسیج ایران تاسی گرفته اند و گفت: بارها دیده شد که با این فرهنگ، استکبار شکست خورد بویژه در لبان و به همت حزب الله این شکست ها مشهود تر است.

اگر  امروزه رژیم صهیونیستی کلافه می شود به دلیل کمبود امکانت آنها نیست بلکه تجهیزات آنها  در مقابل قوه ایمان زمین گیر شده است 

ما امروز قدرتمندتر از 58 هستیم اگر ایمان نیز قوی باشد میتوانیم قله های پیشرفت را یکی یکی پشت سر بگذاریم

پایان گزارش /224224

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم