کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

فرار از دست خبرنگاران بومی، اینبار تاجگردون

۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۰:۱۵:۵۸ کد مطلب: 7157

برخی از سایت های خبری کهگیلویه و بویر احمد نوشتند: نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی از پاسخگویی به سوالات خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد خودداری می کند.

غلامرضا تاجگردون که از صبح امروز در همایش یاوران وقف استان در یاسوج شرکت کرده است از پاسخگویی به سوالات خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد در خصوص "وعده های نقض برجام توسط آمریکایی ها و تاکیدات رهبر انقلاب" ،" استیضاح وزیر اقتصاد و وزیر راه و شهرسازی " مسئله تغییرنام کهگیلویه و بویراحمد" ، تعطیلی فرودگاه یاسوج" ، سرانجام مصوبات هیات دولت به کهگیلویه و بویراحمد " و سایر سوالات آنان خودداری کرد و گفت: مصاحبه نمی کنم.
عدم پاسخگویی نماینده گچساران و باشت به سوالات خبرنگاران، به عنوان یک نماینده و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در حالی اتفاق می افتد که سایر نمایندگان استان ها و مسئولان کشوری جهت آگاهی مردم از مسائل و موضوعاتی که در حیطه وظایف آنهاست پاسخگو هستند.
تاجگردون از جمله نمایندگانی است که با رسانه های استان کهگیلویه و بویراحمد برای انجام مصاحبه میانه خوبی ندارد و در مواقعی نیز که در برخی نشست ها در این استان حضور می یابد نیز به سوالات خبرنگاران پاسخ نمی دهد.


خبرنگاران و اصحاب رسانه که از آنها به عنوان رکن چهارم دموکراسی و چشم بیدار جامعه یاد می شود همواره در استان کهگیلویه و بویراحمد انعکاس دهنده مشکلات به مسئولان هستند و از سوی دیگر مردم نیز دغدغه ها و سوالاتی از مسئولان دارند که باید پاسخگو باشند.


به هر حال امید است رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی که از سیاست گذاران و نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد نیز محسوب می شود در زمینه پاسخگویی به سوالات اصحاب رسانه رویکرد جدیدی را دنبال کند و پاسخگوی سوالات خبرنگاران و مردم این دیار باشد.
منبع: صبح زاگرس

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم