کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

صف طولانی ویزیت بیمارستان ولی‌عصر ممسنی

۹ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۸:۰۰ کد مطلب: 7156

مردم به رییس بیمارستان برای کمبود پزشک اعتراض کردند

یکی از شهروندان ممسنی در پیام ارسالی به سایت خبری نورآنلاین نوشت: ساعت 11 و 45 دقیقه ظهر امروز نهم آذر 95 وضعیت درب اتاق پزشک بیمارستان ولیعصر ممسنی پر از بیمار بود. 

لذا مجبور شدیم با مراجعه به دفتر مدیریت و مذاکره با رئیس بیمارستان جناب آقای محمودی در خصوص شلوغی صف ویزیت و صف ملاقات دکتر که بالغ بر یک ساعت و ربع صف انتظار بود اعتراض کنیم. 

این شهروند مدعی است که مسئولین بیمارستان به وی اینگونه پاسخ داده اند که: اولا اینکه پزشک نداریم خب چکار کنیم. دوما اینجا اتفاقات است و نمیتوانیم پاسخگوی مراجعین سرماخوردگی نباشیم!

 

نورآنلاین با انتشار این پیام شهروند نورآباد ممسنی به دنبال ایجاد فضای تبادل و انتشار مطالب است و به صورت کامل آن را رد یا قبول نمی کند و حق پاسخگویی را برای مدیران بیمارستان قائل است. 

 

 

گفتنی است چندی پیش نماینده مردم ممسنی نیز به وضعیت بیمارستان اعتراض کرده و گفته بود: در بازدیدی که از وضعیت بهداشت و درمان حوزه انتخابیه داشتم، مسائلی را مشاهده کردم که جای تأسف داشت. ما امکانات بیمارستان ولیعصر ممسنی را به عنوان تنها بیمارستان حوزه انتخابیه، تایید نمی کنیم و در شأن مردم منطقه نمی دانیم.

 

اما یکی دیگر از شهروندان در پیامی دیگر به سایت نورانلاین نوشت: برخی از متخصصان که به بیمارستان ولی عصر می آیند تنها 30 مریض را در یک شیفت کاری ویزیت می کنند و می گویند که ما بیشتر از این توان کار کردن نداریم. برای مثال خانوم .........   همیشه همین کار را می کند.

 

اما وقتی به مطب خصوصیشان می رویم تا پاسی از شب تند تند ویزیت می کنند که خدایی ناکرده یک مشتری هم از دست ندهند به هر حال شاید آنجا پول بهتری به جیب می زنند. 

اصلا اگر کسی هم نوبت قبل نداشته باشد منشی بین مریض ها یک جورایی مشتری (بیمار) را میفرستتد پیش دکتر تا چند ثانیه ای ویزیت کند.

 

پایان گزارش /224224

 

 

 

 

 

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم