کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi
نامه سر گشاده عضو شورای شهر خومه زار به رئیس جمهور

دولتتان برای بیکاران نا امید،تدبیری کند

۹ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۱:۲۵ کد مطلب: 7146

مشکلات اجتماعی گوشه ای از تاثیرات مخرب بیکاری است. که گریبان جامعه مان را گرفته است وشما مسولید و متعهد.

به گزارش نورآنلاین، در متن این نامه آمده است:

دکتر حسن روحانی ریس جمهور محترم کشور عزیزم،ایران.

سلام علیکم.
از آنجایی که میدانم وقت برایتان مهم است ومشغله تان زیادبی مقدمه به اصل کلام میپردازم.

دولتتان برای بیکاران نا امید،تدبیری کند.

خوب میدانیم از انجایی که نمایندگان مجلس به نسبت در دسترس ترند روزانه با سیل جوانانی مواجه می شوند که دارای تحصیلات دانشگاهی درسطوح عالی و جویای کار هستند ونمایندگان نیز سر درگم در پاسخگویی به انها میباشند.

متاسفانه بیکاری شده بیماری لا علاج در این کشور!!!به جان جوانان وخانواده هایشان وجامعه افتاده وبی رحمانه روز به روز آمار قربانیانش بالاتر می رود.
بیکاری بی شباهت به بحران بی آبی نیست هم ریشه نهال های جوان را می خشکاند و هم درختان مسن تر را روز به روز ضعیف تر و شکسته تر میکند البته با این تفاوت که رسانه ها ومسولین گاهی از بی آبی سخن میگویند اما انگار حرف از بی کاری زدن جرم است.

اقای روحانی؛جوان بیکار نا امیداست، نا امیدی انسان وجامعه راروبه زوال میبرد،بنیان خانواده وجامعه را ازهم میپاشد،جوان،مجرم میشود.

آقای ریس جمهور،امید با حرف زدن ایجاد نمی شودباید اقدامی عملی وعاجل، جهت اشتغال جوانان صورت گیرد.حضرتعالی در حرف هایتان و وعده هایتان به جوانان وجامعه امید دادیدوبیکاران با امیدواری به پای صندوق رای آمدند.


شما در رشته حقوق تحصیل کرده اید وخوب می دانید،بیکاری وفقر چه بر سر جامعه می اورد،عدم تمایل به ازدواج در جوانان،طلاقهایی که آمارش را میدانید،سرافکندگی وخودکشی وگاها دیگر کشی، اعتیاد، کلاهبرداری ،سرقت و ... اینها گوشه ای از تاثیرات مخرب بیکاری است که گریبان جامعه مان را گرفته است وشما مسولید و متعهد.


البته اقدامات شایسته شما دربحث برجام وایجاد فضای بازتر سیاسی وفرهنگی وتلاشتان دربحث محیط زیست وسایر امور کشورداری را منکر نیستیم و قدر دانیم و خواستار آنیم در فرصت باقی مانده با همکاری مجلس شورای اسلامی ، تدبیری نماییدتا امیدی ملموس وشادی زایدالوصفی در دل جوانان وخانواده های آنان ایجاد نمایید.

باتشکر
ابوطالب کریمی

 

پایان گزارش /224224

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم