کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

توهین مغز متفکر اصلاح طلبان به ترک ها

۹ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۲:۵۵ کد مطلب: 7145

کلام، زیبا کلام به زشت ترین حالت ممکن ادا می شود.

به گزارش خبرنگار نورآنلاین، صادق زیبا کلام در اقدامی عجیب در یکی از برنامه ها و گفتگوهای تصویری زنان قشقایی را با واژه ای عجیب (کولی ها) خطاب می کند. همین نکته کافی بود تا در سرتاسر ایران و بویژه استان فارس کمپین های متعددی علیه این به اصطلاح مغز متفکر اصلاح طلبان ایجاد شود.

 او درحالی به این قوم و بانوان پاکدامن این ایل توهین می کند که پرونده ی خودش کاملا واضح و مبرهن است. زیبا کلام فردی است که کلام را به زشت ترین وضع و بی ادبانه ترین حالت بیان می کند.

از توهین به ارتش گرفته تا اهانت به شورای نگهبان، عاشورا، رجل سیاسی کشور و حتی می توان گفت به بیشتر ارزش های نظام در سخنرانی ها توهین یا اهانت کرده است. 

 

خیلی از اصلاح طلبان که سنگ او را به سینه می زنند انگار نمی دانند که امام علی علیه السلام می فرماید: كسى كه از ادب بى‏ بهره باشد و شيفته بازى شود، به رياست نمى ‏رسد.

بله همین بس است که با این رفتارها نمی توان به جایی رسید بلکه در افکار مردم روز به روز منفورتر می شود. 

زیبا کلام بر خلاف نام فامیلی پدرانش چندان زیبایی را در کلام رعایت نمی کند و به جای آنکه بنشیند و فکر کند که چه کلماتی را کنار هم بگذارد انگار هرچه دم دست باشد را به وسط می ریزد.

معلوم نیست نگاه پدرانه نظام به این فرد تا کی خواهد بود و کی کاسه صبر به پایان خواهد رسید اما پیشنهاد می شود این رجل سیاسی خودش سرش را به سنگ بزند قبل از آنکه سرش به سنگ بخورد.

 

پایان گزارش /224224

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم