کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi
مسؤول بسیج دانشجویی فارس در جمع دانشگاهیان نورآّبادی:

تبیین جنایت‌ها، خیانت‌ها و بدعهدی‌های آمریکا از وظایف بسیج دانشجویی است

۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۰:۳۸ کد مطلب: 6986

مسؤول ناحیه بسیج دانشجویی فارس تبیین 63 سال جنایت، خیانت و بدعهدهای آمریکا را یکی از وظایف اصلی بسیج دانشجویی در شرایط فعلی برشمرد.

به گزارش نورآنلاین، اسماعیل قزل‌سفلی در جمع فعالان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های نورآباد با اشاره به اولویت‌های اصلی بسیج دانشجویی در شرایط امروز انقلاب اسلامی اظهار داشت: دشمن نمی‌خواهد ایران اسلامی الگو باشد و به دنبال غالب کردن امام تحریف‌شده بر ملت ایران است.

وی با اشاره به چالش‌ها و موانع حرکتی روبه‌روی انقلاب اسلامی افزود: دشمن نمی‌خواهد هویت ما، خط امام، هندسه انقلاب و گونیای حرکت انقلاب اسلامی، خط امامین انقلاب باشد.

مسؤول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس با اشاره به پنج آرمان اصلی انقلاب، استقلال، آزادی، استکبارستیزی، عدالت اجتماعی و کرامت انسانی را ازجمله این آرمان‌ها برشمرد و تصریح کرد: راه مقابله با چالش‌ها و موانع حرکتی انقلاب، جهاد کبیر و تبیین جنایت‌ها و خیانت‌های دشمنان انقلاب اسلامی است.

قزل‌سفلی اضافه کرد: راهبرد دیپلماسی عمومی که امروز از طرف آمریکا دنبال می‌شود، نفوذ در باورها، افکار و نفوذ در سطح جامعه است.

وی تبیین 63 سال جنایت، خیانت و بدعهدی آمریکا را یکی از وظایف اصلی بسیج دانشجویی در شرایط فعلی عنوان و خاطرنشان کرد: بازتعریف گفتمان انقلاب اسلامی، مجاهدت انقلابی در تمام شئون، مطالبه‌گری تخصصی و مطالبه از مسؤولان از راهکارهای برطرف کردن چالش‌های پیش رو است.

مسؤول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس با تأکید بر مواجه شدن با مسائل به‌صورت تخصصی، تبیین پیشرفت‌ها و نقد عقب‌ماندگی‌ها را مسیر حرکتی بسیج دانشجویی در این حوزه برشمرد و ادامه داد: دانشجویان بسیجی در فضای دانشگاهی، پیشرفت‌ها، موانع و چرایی آن‌ها را بیان کنند.

قزل‌سفلی بر توانمندی محتوایی، تشکیلاتی بسیج دانشجویی، رفتارسازی اخلاقی، معنویت و تقویت ایمان تأکید کرد و گفت: سخن گفتن با مردم، روشنگری در مسائل مختلف، تبیین عدم تبعیت از دشمن و جهاد کبیر ازجمله اقداماتی است که انتظار می‌رود دانشجویان بسیجی و انقلابی به آن‌ها توجه ویژه کنند.

 

منبع: فارس

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم