کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

اعزام 29 آمارگیر به مناطق مختلف ممسنی

۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۵:۳۳ کد مطلب: 6983

فرماندار ممسنی بیان داشت: نسبت به آمارگیری مناطق صعب العبور حساس تر باشید.

به گزارش خبرنگار نورآنلاین رهام پیکری در جمع آمارگیران ممسنی گفت: سرشماری نفوس و مسکن یک امر ملی است و لازم می باشد همه در این تکلیف ملی شرکت کنند.
فرماندار ممسنی افزود: در ثبت نام اینترنتی پیشرفت خوبی وجود داشت پیش بینی می شد 35در صد مردم به این صورت مشارکت کنند. اما خوشبختانه از این مرز گذشتیم .

آغاز سرشماری نفوس و مسکن در ممسنی

وی با اشاره به اینکه جمعیت اماری زیر بنای تمام تصمیم گیری هاست  به امارگیران توصیه کرد: کارشناسان حتما حوزه ی خود را کنترل کنند تا هیچ خانواده ای از قلم نیفتد بویژه در مناطق صعب‌العبور حساس تر باشند.

 این مقام مسئول با اشاره به نیروهای جوان امارگیر گفت:  باید امور را با سرعت مناسب اجرایی کرد تا در زمان تعریف شده تمام امارگیری ها پایان یابند.
امار گیران کمال احترام و متانت را در برخورد با مردم داشته باشند و تمام تلاش را کنند که امار صحیح و دقیق ارائه شود.


پیکری در پایان گفت: از رسانه ها درخواست داریم  تبلیغ سرشماری را در دستور کار قرار دهند و مردم را به همکاری با امارگیران دعوت کنند.

آغاز سرشماری نفوس و مسکن در ممسنیآغاز سرشماری نفوس و مسکن در ممسنیآغاز سرشماری نفوس و مسکن در ممسنیآغاز سرشماری نفوس و مسکن در ممسنیآغاز سرشماری نفوس و مسکن در ممسنیآغاز سرشماری نفوس و مسکن در ممسنیآغاز سرشماری نفوس و مسکن در ممسنیآغاز سرشماری نفوس و مسکن در ممسنیآغاز سرشماری نفوس و مسکن در ممسنی

 

پایان گزارش /224224

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم