کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi
حوزه خدمات شهرى شهردارى كجاست ؟

چند توصیه به شهردار فعال نورآباد

۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۴:۴۴ کد مطلب: 6967

صابر شریفی از مخاطبان سایت خبری نورآنلاین در یادداشت ارسالی خواستار توجه شهردار به مواردی چون سد معبرها، ایستگاه های تاکسی، سرویس های بهداشتی، پارکینگ عمومی و ... شد

به گزارش نورآنلاین در متن این یادداشت آمده است:

بدینوسیله تقدیر و تشکر خود و شهروندان را از اقدامات ارزنده شهرداران قبل و همچنین اعضای بزرگوار شورای اسلامی شهر نوراباد و جناب مهندس رضایی شهردار جوان و فعال که در آبادانی این شهر انچه در توان داشته گذاشته است  و به جرّأت مى توان گفت بار دیگر یاد و نام سرهنگ تجده (تژده) را زنده کردند.

از زحمات شبانه روزی این عزیز به پاس تلاشهاى صورت گرفته کمال تشکر و سپاس گذاری را دارم ولی با اين وجود شهر و ديار ما به دليل كم كارى هاى صورت گرفته در گذشته ، جاى كار زيادى دارد.

لذا موارد ذیل را به سهم و نظر شهردار محترم برسانیم تا شاهد خدمت رسانی بهترى به همشهريانمان باشيم. 

۱)داشتن پاركينگ عمومى يك نياز انكار نشدنى براى هر شهريست كه متاسفانه  شهر ما از آن محروم است.


۲)يكى از نياز هاى اوليه هر شهرى سرويس بهداشتى عمومى است.ان هم شهر ما كه در طول روز مراجعه  كنندگان زيادى از روستاهاى دور دست دارد كه مجبورند به دليل نبود وسيله حمل نقل صبح به شهر بيايند و شب به خانه برگردنند،اين يك نياز ضرورى است.


٣)امان از ايستگاه هاى تاكسى روستايى كه يكى از دلايل اصلى ترافيكى شهري هستند(به طور مثال ايستگاه بردنگان،اب پخشان،.....).كه لازم است انها را به خارج از خيابان هاى اصلى شهر انتقال داد.


۴)جمع آوری متكديان كه اسايش را از مردم صلب كرده اند و چهره ى بدى به شهر بخشيده اند.


۵)سد معبر دست فروشان و مغازه دار ها در پیاده رو های شهر باعث شده تا شهروندان جهت رفت و آمد از خیابان ها استفاده کرده که هر لحظه امکان دارد وسیله نقلیه ای با آنها برخورد کرده ،جان و سلامتی شهروندان را به خطر انداخته.به طور مثال خیابان شهید مطهری و میدان تره بار.


٦)سرعت گير هاى غيراستاندارد  كه در خيابانها و كوچه هاى شهر زده شده وباعث خسارت به ماشين ها شده همشهريان را ناراحت كرده و اميدوار به استاندارد سازى سرعت گير ها هستند .


٧)خیابان ها و کوچه های اطراف مرکز شهر از وضعيت بهداشتی مطلوبی برخوردار نیستند و بوی بد زباله ها و  جدول ها باعث رنجش خاطر شهروندان شده است. 


 به راستی چرا؟  آیا وظیفه مجموعه شهرداری فقط نصب نمادهای متفاوت در مرکز شهر است. آیا خیابانها و کوچه های اطراف جز حوزه خدمات شهری شهر محسوب نمی شوند! که از خدمات شهرداری محرومند.

 

پایان گزارش /224224

 

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم