کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

شبکه دنا چشمش را روی هنرمند نورآبادی بست

۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۹:۳۸ کد مطلب: 6966

مرد نورآبادی هر شب یاسوجی ها را می خنداند اما مسئولین شبکه دنا راضی به رفتنش شدند!

به گزارش خبرنگار نورآنلاین در سال های اخیر شبکه دنا "کهگیلویه و بویر احمد" ویژه برنامه های شبانه ای را روی آنتن می رفت تا در "شویل دنا "  به آداب و فرهنگ مردم این استان بپردازند. یکی زیباترین و پرطرفدارترین بخش های این برنامه مربوط به قسمت طنزش بود که هنرمندان بومی با گویش ها و زبان های محلی با مهمترین مسائل اجتماعی شوخی می کردند.

یکی از این کمدین ها ایمان مرادی بود! او متولد 1366 و از فرزندان ممسنی است. مرادی با ایجاد شخصیت های طنزی مانند " اوروج" که کارکتری از یک مرد میان سال ترک زبان داشت، توانست به محبوبیت فراوانی برسد. اما به همه تلاشی که صورت گرفت مسئولین شبکه دنا نسبت به او کم لطفی کردند و مرادی مجبور شد از یاسوج کوچ کند و به شهرداری 11 شیراز برود.

این هنرمند ممسنی در این خصوص می گوید: باتوجه به عشقی که به مردم داشتیم و هدفمان شادکردن مردم بود با کمترین حق الزحمه فعالیت می کردیم اما دچار کوته بینی دوستان و همکاران صدا و سیما شدیم. متاسفانه بعد از 8 سال ما به جایی که باید می رسیدیم، نرسیدیم. 90 درصد فعالیت ما در شبکه استانی دنا به خاطر مردم بود. اما نخواستند که باشیم.

ایمان مرادی بازیگر نورآباد ممسنی

ایمان مرادی افزود: در ابتدای کار برای هر اجرا 7 هزار تومان واین اواخر 15 هزار تومان به ما می دادند، با این حق الزحمه کم،  مجبور شدیم  وارد امور طراحی دکور و حتی راننده گروه بشویم تا شاید جلوی زن و بچه خودمان شرمنده نشویم!

به دلیل بی مهری هایی که به من شد مجبور شدم بعد از این همه تلاش یاسوج را ترک کنم. وقتی تبدیل وضعیت استخدامی من در صدا و سیمای کهگیلویه وبویراحمد به نتیجه نرسید به استان فارس رفتم و در بخش فرهنگی شهرداری شهر شیراز مشغول به کار شوم.

بها ندادن صدای و سیمای مرکز کهگیلویه وبویراحمد به بازیگران باعث قطع همکاری ام شد زیرا وقتی با اصراری که داشتم موافقت نکردند بعد از 7 سال هیچ ارزشی برای من قائل نبودند علی رغم میل باطنی خودم به استان فارس هجرت کردم.

وی افزود: با دل پر از صدا و سیمای کهگیلویه وبویراحمد رفته ام.  آنها می توانستند در حق امثال ایمان مرادی لطف کنند. من که رفتم امامسئولان سعی کنند مردم را شاد نگه دارند و اسباب شادی مردم را با برنامه ها متنوع فراهم کنند، قدر هنرمند های بومی خود رابدانند و از آنها نهایت استفاده را ببرند.

پایان گزارش / 224224
برگرفته شده از سایت های خبرگزاری های ایل بانو صبح زاگرس و ...

 

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم