کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

پاسخ عجیب رئیس اداره صنعت معدن و تجارت ممسنی به کیفیت اجناس نمایشگاه بهاره

۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۴:۰۱ کد مطلب: 10130

اجاره غرفه های نمایشگاه بهاره برای کسبه های ممسنی 30 در صد تخفیف دارد

سعید عباسی در گفتگو با خبرنگار نورآنلاین در خصوص مطالب انتقادی در خصوص نمایشگاه بهاره بیان داشت: برپایی نمایشگاه در سطح کشور به افراد و شرکت هایی داده می شود که مجوز برپایی نمایشگاه را داشته باشند و این شرکت ها در شهرستان های مختلف درخواست می دهند و کمیته ای متشکل از ادارات مرتبط نسبت به برگزاری این نمایشگاه تصمیم می گیرند و اگر این شرکت دارای سابقه مناسبی است و عملکرد خوبی دارد اجازه برپایی نمایشگاه داده می شود.

در ممسنی نیز روال اینگونه بود و قرار بر این شد که تمامی اجناس با تخفیف 15 تا 20 درصد ارائه شود و کسبه های ممسنی نیز می توانستند در این نمایشگاه حضور یابند با شرط بر این که تخفیف 15 تا 20 درصدی را رعایت کنند و یکی از امتیازها برای مغازه داران بومی تخفیف 30 درصدی اجاره غرفه ها بود.

تا کنون چندین بار از نمایشگاه بازدید کرده ایم و اگر کسی تخفیف 15 تا 20 درصدی اجناس را رعایت نکرده باشد مورد تذکر و جریمه قرار می گیرد.

 وی در خصوص اینکه آیا اجناس دارای کیفیت 2 یا 3 هستند نیز گفت: شاید بهترین جواب برای این سوال همین استقبال مردمی باشد که در واقع بی نظیر بود.

 

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم