کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi
گزارش تصویری :

نمایشگاه بهاره در ممسنی برپا شد / گلایه بازارایان ممسنی از برپایی این نمایشگاه

۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۴:۴۶ کد مطلب: 10129

ببینید اجناس و کیفیت آنها با هم فرق می کند از طرفی وقتی مغازه دار این همه مشتری داشته باشد حتما با نرخ پائین تر به فروش می رساند.

به گزارش خبرنگار نورآنلاین نمایشگاه بهاره از تاریخ 8 اسفند ماه در محل دانشگاه پیام نور ممسنی برپا شده است و بیش از 200 غرفه دار از سرتاسر کشور محصولات خود را به نمایش و فروش گذاشته اند.

 

این نمایشگاه با استقبال بی نظیر مردم در ایام پایانی سال مواجه شده است اما در مقابل برخی از کسبه های شهر نورآباد نسبت به برگزاری این نمایشگاه گلایه دارند.

 

برخی از بازاریان که عمدتا از اصناف پارچه و لباس فروشی بودند در گفتگو با خبرنگار ما بیان داشتند: برگزاری نمایشگاه بهاره  برای بازاریان و اصنافی که در طول 11 ماه گذشته به دلیل مشکلات مالی و رکود اقتصادی ، فروش چندانی نداشته اند خوشایند نیست. از طرفی نمایشگاه بهار در آستانه سال جدید با جنس های درجه 2 و سه برگزار شده است.

 

در طول 11 ماه گذشته به دلیل رکود بازار خیلی از کسبه از دادن اجازه مغازه خود نیز عاجر بوده اند و امیدوار به همین چند ماه آخر سال و آغاز سال جدید هستند کمترین کرایه سالانه مغازه در شهر 15 میلیون تومان است و این در حالی می باشد که کسبه در طول 11 ماه چشم امیدشان به ایام پایانی سال می باشد ولی با برگزاری نمایشگاه بهاره تمام برنامه های بازاریان به هم می ریزد.

 

گفتنی است کسبه نورآباد با برگزاری نمایشگاه مخالف نبودند ولی خواستار برپایی نمایشگاه با حضور غرفه داران محلی هستند.

 

این بازاریان در پاسخ به سوال خبرنگار ما که آیا گرانی در سطح بازار باعث شده است تا مردم این چنین از نمایشگاه استقبال کنند؟ پاسخ دادند: ببینید اجناس و کیفیت آنها با هم فرق می کند از طرفی وقتی مغازه دار این همه مشتری داشته باشد حتما با نرخ پائین تر به فروش می رساند.

نمایشگاه بهاره در ممسنینمایشگاه بهاره در ممسنینمایشگاه بهاره در ممسنینمایشگاه بهاره در ممسنینمایشگاه بهاره در ممسنینمایشگاه بهاره در ممسنینمایشگاه بهاره در ممسنینمایشگاه بهاره در ممسنینمایشگاه بهاره در ممسنینمایشگاه بهاره در ممسنینمایشگاه بهاره در ممسنینمایشگاه بهاره در ممسنینمایشگاه بهاره در ممسنینمایشگاه بهاره در ممسنینمایشگاه بهاره در ممسنینمایشگاه بهاره در ممسنینمایشگاه بهاره در ممسنینمایشگاه بهاره در ممسنینمایشگاه بهاره در ممسنینمایشگاه بهاره در ممسنینمایشگاه بهاره در ممسنینمایشگاه بهاره در ممسنینمایشگاه بهاره در ممسنینمایشگاه بهاره در ممسنینمایشگاه بهاره در ممسنینمایشگاه بهاره در ممسنینمایشگاه بهاره در ممسنینمایشگاه بهاره در ممسنی

پایان گزارش /224224

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم