کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

کتاب نویسنده نورآبادی برترین کتاب در جشنواره کشوری پاسداران اهل قلم شد

۱۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۰:۱۹ کد مطلب: 10096

کتاب" مهرنجون" در دوازدهمین جشنواره کشوری پاسداران اهل قلم با کسب رتبه ی اول بر صدر نشست. جشنواره ی پایانی، ۲۳ اسفند در تالار سوره حوزه هنری تهران برگزار خواهد شد

"مهرنجون" خاطرات خود نوشت محمد محمودی نورآبادی از دفاع مقدس است. خواننده در خلال خاطرات تلخ و شیرین این نویسنده ی روستایی نویس، با دو فضای متفاوت مواجه می شود. فضای روستا و حال و هوای جنگ در دو عملیات پر رمز و راز کربلای چهار و پنح!


این اثر سیزهمین اثر قلمی محمودی نورآبادی است که انتشارات بزرگ و پر نام و نشان "سوره مهر" آن را چاپ کرده است. نویسنده در پیشانی کتاب، آن را به برادرش "ستار" که در دفاع از حرم آل الله شهید شده است، تقدیم کرده است. ماجرا از روستای مهرنجان کلید می خورد و شخصیت ها خیلی زود در دل جنگ قرار می گیرند. در یک کلام، جنگ وارد زندگی مردم می شود و مهرنجان چهره ای کاملاً جنگی به خود می گیرد. پایان بند کتاب هم با اسناد معتبری بسته می شود. اسنادی که نقش یک روستا را در جنگ هشت ساله به تصویر می کشد.

جشنواره ی پاسداران اهل قلم، امسال به رقم دوازدهم خود رسید و محمد محمودی نورآبادی که افتخار برگزیده شدن در پنج دوره ی این جشنواره را داشته، امسال نیز توانست جایگاه مقام اول را همچنان برای خود حفظ کند.

آیین پایانی این جشنواره، به همراه اهدای جوایز، در ۲۳ اسفند و در تالار سوره ی حوزه هنری کشور، با حضور جمع کثیری از هنرمندان و مسئولین برگزار خواهد شد.

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم