کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

المپیاد ورزشی در ممسنی برگزار شد / ادعای نماینده: ورزش ممسنی در 100 گذشته چنین اعتباری ندیده است

۱۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۷:۳۰ کد مطلب: 10085

نماینده مردم ممسنی و رستم مدعی است اعتبارات تزریق شده در حوزه ورزش در چند سال اخیر نسبت به 100 سال گذشته بی نظیر است.

به گزارش خبرنگار نورآنلاین ، المپیاد بزرگ ورزشی شهرستان ممسنی با شرکت ۳۸ رشته ورزشی بانوان و آقایان به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان ,صبح امروز در استادیوم شهید لشکری نورآباد برگزار شد.

مسعود گودرزی نماینده مردم ممسنی و رستم در این همایش ورزشی گفت: شهرستان ممسنی در حوزه ورزش نیز  دارای استعداد زبادی است لذا تلاشمان از ابتدا تهیه امکانات اولیه برای این ورزشکاران بود.

نشاط جامعه و پیشرفت ورزش بستگی به تحرک هیئت های ورزشی  دارد خوشبختانه ظرفیت و استعداد لازم در بین مردم و جوانان ممسنی وجود دارد حرکت جوانان در عرصه ورزشی غرور آفرین و افتخاری برای همه ماست بسیاری از ورزشکاران نام ممسنی را در کشور زبان زد کردند و با کسب مقام ها و مدال های مختلف افتخار افرین بوده اند.


وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در این مدت مسئولیتم اعتباراتی که برای توسعه ورزش شهرستان وارد شده است در 100 سال اخیر بی نظیر است.

گودرزی همچنین به برخی از پروژه های اتمام یافته یا در حال انجام اشاره کرد که از جمله مهترین انها می توان به استخر سر پوشیده اشاره کرد که قرار است اوایل سال آینده با دست وزیر ورزش افتتاح شود.

زمین چمن های مصنوعی، سالن های ورزشی و چمن دوم ممسنی،   سالن اختصاصی بانوان،  تامین تجهیزات و ...  از دیگر برنامه های در دست اقدام می باشد.

المپیاد ورزشی ممسنیالمپیاد ورزشی ممسنیالمپیاد ورزشی ممسنیالمپیاد ورزشی ممسنیالمپیاد ورزشی ممسنیالمپیاد ورزشی ممسنیالمپیاد ورزشی ممسنیالمپیاد ورزشی ممسنیالمپیاد ورزشی ممسنیالمپیاد ورزشی ممسنیالمپیاد ورزشی ممسنیالمپیاد ورزشی ممسنیالمپیاد ورزشی ممسنیالمپیاد ورزشی ممسنیالمپیاد ورزشی ممسنیالمپیاد ورزشی ممسنیالمپیاد ورزشی ممسنی

پایان گزارش /224224

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم