کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi
✍️حمید گنجایش

جنگ جدید شروع شده است

۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۶:۰۸ کد مطلب: 10081

بر اساس یک مبنای دقیق و برنامه ریزی شده، آمریکا و رژیم صهیونیستی که دشمنان اصلی و قسم خورده ملت ایران هستند برای به شکست کشاندن انقلاب اسلامی اقدام به راه اندازی یک جنگ تمام عیار ترکیبی و اطلاعاتی علیه ایران کردند.

 در این خصوص آنها صرفا به یک نبرد  اطلاعاتی اکتفا نکرده و با ترکیب جنگهای مختلف به جنگ ترکیبی روی آورده اند.

در جنگ  ترکیبی یا  هیبریدی تمرکز اصلی بر  ترکیب این جنگ ها است :

 

 1. دیپلماسی

 2. جنگ اطلاعاتی و پروپاگاندا و عملیات روانی

 3. حمایت از نابسامانی ها و شورش های محلی

 4. نیروهای نامنظم و چریکی

 5. نیروهای ویژه

 6. نیروهای کلاسیک نظامی

 7. جنگ اقتصادی

 

 با دیدن تحرکات و عملکرد سران جنایتکار صهیونیست و آمریکا متوجه این می شویم که با تمام توان در حال استفاده از همه ابزارهای موجود به منظور تاثیر گذاری بر  اراده و  روحیه مسئولین و مردم ایران هستند ، تا بتوانند راه را برای یک  تهاجم ساده نظامی هموار کنند.

مثل آنچه در جریان  تصرف عراق و سرنگونی  صدام انجام شد و امریکا در یک جنگ بسیار ساده ظرف مدت کمتر از یکماه توانست کشور عراق را اشغال و حکومت ان را سرنگون کند ، که در این باب گفتنی ها بسیار است.

 

 همچنین آنچه در جریان اغتشاشات دی ماه و شورش تعدادی از دروایش دیدیم در واقع بخش کوچکی از پازل جنگ ترکیبی علیه انقلاب است که باید ملت ایران باهوش و هشیار باشند.

 

معمولاً؛ دشمنان چون‌می دانند که نمی توانند به دلایل متعدد با کشورهای اسلامی به صورت مستقیم همچون‌گذشته وارد جنگ‌نظامی شوند از این راهبردهای جدید جنگی بهره می گیرند که به صرفه تر و نتیجه بخش تر است.

 

از جمله مهمترین این راهبردها؛ مدیریت و به حرکت درآوردن شورش ها و اغتشاشات مختلف و با عناوین و بهانه های مختلف در کشورها، مدیریت جنگ اطلاعاتی، اقتصادی، و سیاسی تحت عنوان نفوذ که نمونه های این‌  جاسوسی و نفوذ را در بدنه گروه مذاکره کننده هسته ای، بانکی، محیط زیست با عناوین مختلف در کشورمان شاهد بودیم.

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم