کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

مرکز بهارنکو رستم مرکز نمونه استان فارس

۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۶:۳۹ کد مطلب: 10077

در ارزیابی فعالیتهای دو ماهه از راه اندازی شعبه بهارنکو شهرستان رستم؛ این شعبه به عنوان یکی از شعبات موفق در استان فارس شناخته شد.

 یقینآ این موفقیت نتیجه همیاری و مساعدت  همکاران شبکه بهداشت شهرستان رستم بخصوص جناب #آقای_رستمی مسئول شبکه است که بیشترین همیاری و همکاری را جهت راه اندازی این مرکز بعمل آوردند و بهترین مکان و فضا را برای راه اندازی این مرکز در اختیار همکاران بهارنکو گذاشتند

به گزارش دیارممسنی,زیبایی، کیفیت محیط، تعامل خوب با زوج های جوان و مسئولین شهرستان، تبلیغات مناسب، اهتمام ویژه به شعار اقتصاد مقاومتی و استفاده بهینه و مناسب از هزینه های مرکز از شاخصه های سنجش مراکز بود. یکی از رسالتهای اصلی مرکز بهارنکو برگزاری کلاسهای الزامی پیش از ازدواج برای زوجین است جهت کمک به کاهش طلاق و آسیبهای اجتماعی در خانواده هاست.

شبکه های بهداشت مراکز، دانشگاه علوم‌ پزشکی شیراز، نهاد رهبری دانشگاه علوم‌ پزشکی شیراز و استانداری فارس از متولیان این طرح ملی هستند و بزودی مرکز تخصصی آموزش و مشاوره خانواده بهارنکو #شهرستان_ممسنی با همکاری و پیگیری #دکتر_رحمانی بزودی راه اندازی خواهد شد.

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم