کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

نبود گازوئیل شهرداری بابامنیر را تعطیل کرد

۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۶:۲۷ کد مطلب: 10035

پمپ بنزین بابامنیر با توجه به وضعیت و رتبه ای که دارد چون جز پمپ بنزین های درون اتاقک محسوب می شود لذا کارمزد پایینی دارد.

امین جهانبخشی شهردار بابامنیر می گوید: پس از ۳ هفته نبود #گازوئیل در جایگاه سوخت شرکت تعاونی روستایی بابامنیر واحد موتوری شهرداری بابامنیر زمین گیر شد. و این شهرداری قادر به انجام امور جاری خود مانند جمع آوری زباله نمی‌باشد
همچنین به علت نبود، سوخت ماشین آلات اداره امور عشایر، قادر به #آبرسانی عشایر منطقه #ماهورمیلاتی نمی باشد و گلایه مردمی را به همراه دارد این در حالی است که جایگاه های سوخت نورآباد، قائمیه، گناوه و گچساران به منطقه نزدیک هستند

 

علی گودرزی رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان ممسنی نیز معتقد است: این پمپ بنزین با توجه به وضعیت و رتبه ای که دارد چون جز پمپ بنزین های درون اتاقک محسوب می شود لذا کارمزد پایینی دارد.
و شرکت تعاونی روستایی بابامنیر با توجه به کارمزد پایین این پمپ بنزین امکان اینکه بتواند بصورت شبانه روزی و دائم سرویس دهی کند ندارد.
ضمنا"با توجه به وضعیت اقتصادی شرکت بابامنیر و تعطیل شدن فروشگاه های کالا در کل کشور و همچنین حادث شدن خشکسالی های چند ساله و عدم درامد زایی از طریق خرید گندم کشاورزان این شرکت دچار وضعیت نابسامان اقتصادی گردیده است.
لذا سازمان تعاون روستایی با تاکید بر رسالت خدمات رسانی به قشر روستائیان و با هماهنگی با مدیرعامل و هیئت مدیره شرکت در پی راه حلی است تا تامین اعتبار شود و مشکل پمپ بنزین و تبدیل ان به پمپ بنزین خارج از اتاقک گردد تا با دریافت کارمزد بیشتر امکان شبانه روزی نمودن آن میسر شود.
بنابراین با توجه به شهر بودن بابامنیر و لزوم داشتن پمپ بنزین شبانه روزی مطمئن و نیز با توجه به وضعیت اقتصادی شرکت و عدم توانایی تغییر سیستم پمپ بنزین و برای حل این معضل بایستی ادارات واقع در بخش ماهور و نماینده و فرمانداری محترم شهرستان همکاری نمایند تا پمپ بنزینی در شان و شایسته این بخش محروم و شهر بابامنیر ساخته شود.

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم