کد خبر: 7693 پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵- ساعت ۲۱:۵۱

استقبال مردم در مراسم معارفه شبیر زارع خفری به عنوان فرماندار سپیدان

به گزارش نورآنلاین، حجت الاسلام موسوی انور امام جمعه شهرستان سپیدان در این مراسم خطاب به فرماندار جدید گفت: خارج از هر رنگ سیاسی به فکر خدمت صادقانه به مردم ولایتمدار این شهرستان باشید. 

مردمداری، تواضع و گره گشایی از مشکلات مردم از مهترین ویژگی یک مدیر خوب است و مسئولیت هدیه بزرگ الهی است که در بخشی از عمر نصیبمان می‌شود و باید تمام توان خود را برای پاسخگویی به مطالبات و جلب رضایت مردم به ‌کار گیریم و هیچگونه کوتاهی و کم‌کاری در این زمینه قابل بخشش نیست.

شبیر زارع خفری فرزند ممسنی فرماندار سپیدان شد

پژوهش معاون سیاسی امنیتی استاندار فارس نیز در این مراسم اظهار کرد: کار فرمانداری کار ساده ای نیست. مدیریت چنین شهرستانی می تواند الگوی دیگر شهرستان ها باشد.وی اخلاق و سعه صدر آقای مشتاقی می تواند الگویی برای دیگر مدیران استان باشد. آقای مشتاقی به دور از شائبه های سیاسی کار کرد و رفتار و عمل وی نیز نشان داد که به هیچ گروهی وابسته نیست.

معاون استاندار فارس همچنین با تاکید بر توانمندی های فرماندار جدید، برای وی آرزوی موفقیت کرد.  

شبیر زارع خفری فرزند ممسنی فرماندار سپیدان شدشبیر زارع خفری فرزند ممسنی فرماندار سپیدان شدشبیر زارع خفری فرزند ممسنی فرماندار سپیدان شدشبیر زارع خفری فرزند ممسنی فرماندار سپیدان شدشبیر زارع خفری فرزند ممسنی فرماندار سپیدان شدشبیر زارع خفری فرزند ممسنی فرماندار سپیدان شدشبیر زارع خفری فرزند ممسنی فرماندار سپیدان شدشبیر زارع خفری فرزند ممسنی فرماندار سپیدان شدشبیر زارع خفری فرزند ممسنی فرماندار سپیدان شدشبیر زارع خفری فرزند ممسنی فرماندار سپیدان شد

 

پایان گزارش /

کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت خبری تحلیلی شهرستان های ممسنی و رستم .:: نورآنلاین::. می باشد