کد خبر: 7684 چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵- ساعت ۲۲:۱۳

هتل سازی «تامین اجتماعی» در فارس/ آیا اتاق‌ هاي این هتل در اختیار کارگران قرار می‌گیرد؟

مدیرکل تامین اجتماعی استان فارس اخیرا گفته است: «مجموعه هتل همای 2 شیراز در سال 96 کلنگ می خورد». عبدالکریم نباتی که در یک نشست خبری در اداره‌کل تأمین اجتماعی جدیدترین اقدامات این سازمان را برای خبرنگاران تشریح می کرده همچنین گفته، هلدینگ تأمین اجتماعی 100 هتل و 100 کسب‌وکار است و این سیاست را دنبال خواهیم کرد.

این وعده مدیرکل تامین اجتماعی در حالی مطرح می شود که یکی از پرونده‌هایی که این‌روز‌ها منتظر حکم دادگاه است، پرونده مبهم خصوصی‌ سازی مجموعه هتل‌های «هما» است. هتل همای شیراز به همراه 4 هتل دیگر در سال 91، بابت رد دیون دولت به تامین اجتماعی واگذار شد اما مدتی بعد مشخص شد تخلفاتی در این واگذاری رخ داده است.

این که مجموعه شماره 2 این هتل چه زمانی ساخته می شود معلوم نیست اما آیا کلید اتاق‌ هاي این هتل ها برای تفریح و استراحت و زدودن خستگی از جسم و روح مخاطبان اصلی تامین اجتماعی یعنی کارگران، بیمه شدگان، مستمری بگیران و خانواده‌ هاي آنها نیز داده خواهد شد؟!

گرچه ساخت این هتل برای مدیران سازمان مهم تلقی می شود اما بی تردید برای کارکنان رده پائین شاغل در بخش‌ هاي بیمه ای و درمانی تامین اجتماعی و کارگران، بیمه شدگان و مستمری بگیران آن که وضعیت اقتصادی و معیشتی بدی را تجربه مي‌ کنند، خبر چندان با اهمیتی تلقی نمي‌ شود.

به راستی چه زمانی بیمارستان شماره 2 تامین اجتماعی در شیراز ساخته می شود و در مدار خدمات رسانی به بیمه شدگان قرار می گیرد؟

کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت خبری تحلیلی شهرستان های ممسنی و رستم .:: نورآنلاین::. می باشد